Zabiegi kosmetyczne na ważne uroczystości

Każda kobieta w najważniejszym dniu swojego życia, czyli w dniu ślubu chce wyglądać jak najpiękniej. Stres towarzyszący wielodniowym przygotowywaniom do tak ważnej uroczystości może się jednak odbić na twarzy. Przyszła panna młoda powinna wyglądać promiennie. Jest na to rada w postaci ekstremalnych zabiegów kosmetycznych przeprowadzonych kilka godzin przed ważną uroczystością. By nie być gołosłownym, zdecydowaliśmy się zapoznać z ofertą gabinetów urody funkcjonujących w jednym z większych miast Polski – Szczecinie. To co rzuciło się nam w oczy, to przede wszystkim ceny. Koszt półgodzinnego zabiegu ekspresowego wynosi już od 80 złotych. Prawda, że cena nie jest zbyt wygórowana? W zamian można szybko poprawić swój wygląd. Pamiątką będą zaś piękne zdjęcia. Poniżej przedstawiamy krótką listę zabiegów ekspresowych, które oferują salony kosmetyczne ze Szczecina (https://swiaturody.com/szczecin,kosmetyczka,9.html).

Zabieg ujędrniający

Za jego pomocą można uelastycznić skórę i wygładzić zmarszczki mimiczne. Masaż twarzy wykonywany jest nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Przy pomocy specjalnej techniki kosmetyczka pobudza do lepszego krążenia tkanki skórne. Zresztą masaż działa niezwykle relaksująco. Choć na chwilę będzie można zapomnieć o stresie związanym ze zbliżającą się uroczystością.

Zabiegi odżywcze

Gdy zależy nam na czasie, najlepsze będą ekspresowe zabiegi odżywiające polegające na nałożeniu specjalnie skomponowanej maseczki. Tego typu maseczka powinna zawierać witaminy, minerały, a nawet kwas hialuronowy. Maseczki nawilżające poprawiają koloryt skóry, niwelują drobne zmarszczki, odżywiają suchą skórę.

Zabieg zimno-ciepło

Jak sama nazwa wskazuje zabieg polega na pobudzaniu skóry twarzy przy pomocy stosowania naprzemiennie niskiej i wysokiej temperatury. Zabieg można podzielić na dwie główne części. W pierwszym etapie na twarz nakładana jest gorąca maska, która ma za zadanie złuszczyć skórę. Klient odczuwa gorąco. Druga maska chłodzi skórę. Zawarte w niej preparaty odżywcze w tym, kwas hialuronowy wypełniają płytkie zmarszczki. Rezultaty zabiegu widoczne są niemal natychmiast. Na tak odżywionej cerze o wiele lepiej prezentuje się makijaż.

Ekspresowe zabiegi oferowane przez gabinety i salony kosmetyczne pozwolą odzyskać blask. Dzięki nim każda panna młoda będzie pięknie prezentować się na zdjęciach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>