Porównanie manicure tradycyjnego z hybrydowym

Każda kobieta chce mieć piękne i mocne paznokcie. Niestety niewiele z nas może się pochwalić takim stanem z natury. Dlatego też je malujemy aby wyglądały jak najlepiej. Większość kobiet stosuje tradycyjne lakiery, które mają szereg wad. Po pierwsze – ich trwałość. Niejednokrotnie zdarza się, że odpryskują już po jednym dniu. Poza tym także łatwo uszkodzić świeży manicure – wystarczy, że lakier dobrze nie wyschnie. Niektóre tradycyjne lakiery mają wręcz taką cechę, że mimo nakładania cienkimi warstwami praktycznie i tak nie wysychają. Malujemy sobie wieczorem paznokcie, idziemy spać, a rano odkrywamy, że na paznokciach odbiła nam się faktura poduszki. Ewentualnie malujemy paznokcie, gdy nie mamy zbyt wiele czasu i szybko musimy wrócić do dalszej pracy, lakier nie zdąży zaschnąć i nagle sobie go zdrapujemy. Bez wątpienia każda z kobiet tego choć raz doświadczyła.

beauty, fingernails, heartsNa szczęście pojawił się ostatnio bardzo dobry wynalazek – lakier hybrydowy. Są to tak naprawdę lakiero-żele, które utwardza się w lampie UV. Dzięki temu od razu po ich wysuszeniu możemy wrócić do swoich obowiązków i nie ma obaw, że zniszczymy sobie świeży manicure. Nic nam się na paznokciach nie odciśnie i nie zdrapie. Poza tym hybryda jest niezwykle trwała – możemy się cieszyć perfekcyjnie pomalowanymi paznokciami nawet przez 3-4 tygodnie. To ogromna oszczędność czasu, móc wykonywać ten zabieg tak rzadko. Poza tym dzięki temu, że lakier wysycha dopiero w lampie mamy bardzo dużo czasu na ewentualne poprawki i staranne pomalowanie, czy też wykonanie zdobień.

Oczywiście wygląd manicure zależy też od umiejętności osób, która go nam wykonuje. Możemy kupić sobie zestaw startowy i samodzielnie go wykonywać. Jeśli jednak nie posiadamy fachowej wiedzy istnieje możliwość, że popełnimy nieświadomie wiele błędów technicznych, które będą miały duży wpływ na trwałość manicure, albo nawet nam zaszkodzą. Dobrym przykładem jest częste u amatorek „zalewanie” skórek hybrydą co nierzadko kończy się alergiami, bo o ile naszym paznokciom substancje zawarte w lakiero-żelach nie zaszkodzą, to mogą niestety wywołać uczulenie na skórze. Dlatego lepiej wybrać się na hybrydę do kosmetyczki (sprawdź: https://swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html). Warszawa i każde większe miasto może się pochwalić bardzo dużą liczbą salonów kosmetycznych, w których bez problemu wykonamy taki manicure w korzystnej cenie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>