Mezoterapia igłowa

Coraz większą popularność w naszym kraju zyskują zabiegi medycyny estetycznej. Wiele kobiet próbuje choć trochę opóźnić efekty procesów starzenia się skóry, poprzez regularne wizyty w salonach kosmetycznych. Jednym z najczęściej wykonywanych w nich zabiegów jest mezoterapia igłowa.

Czym jest mezoterapia igłowa i jak przebiega taki zabieg?

Mezoterapia igłowa nie jest zabiegiem chirurgicznym. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w sposób nieinwazyjny można przywrócić skórze zdrowy, młodzieńczy wygląd. Jest on zupełnie bezbolesny, a pierwsze efekty widać tuż po wyjściu od kosmetyczki. Wysoka skuteczność działania osiągana jest poprzez wprowadzanie do wierzchniej warstwy skóry starannie wyselekcjonowanych składników odżywczych. Dobiera się je indywidualnie, w zależności od miejsca jakie jest poddawane zabiegowi, a także od celu jaki się chce osiągnąć. Mezoterapia igłowa jest szczególnie polecana paniom, którym zaczynają doskwierać niedoskonałości cery związane z procesami jej starzenia, a także tym, które chcą w krótkim czasie poprawić jędrność i elastyczność skóry. Na pełną kurację składa się około pięciu zabiegów, które są wykonywane w około tygodniowych odstępach czasu. Dzięki temu w niespełna dwa miesiące możesz sprawić, że twoja skóra odzyska dawny blask! Każdy zabieg to wydatek rzędu około dwustu, trzystu złotych – jednak ich efekty są na prawdę zdumiewające. Istnieje natomiast kilka przeciwwskazań dyskwalifikujących możliwość wykonania tego zabiegu. Zaliczają się do nich między innymi ciąża, alergie skórne czy stany zapalne skóry. Z zabiegu mezoterapii będą musiały zrezygnować również panie chorujące na nowotwory, cukrzycę czy przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi.

Na co warto zwrócić uwagę wybierając kosmetyczkę?

Udając się na zabieg medycyny estetycznej oddajesz swoją urodę w cudze ręce. Warto się do tego odpowiednio przygotować i nie korzystać z pierwszej lepszej oferty promocyjnej. Dobrze jest poświęcić trochę czasu, aby porównać wszystkie dostępne oferty. Bardziej niż atrakcyjną ceną, kieruj się opiniami na temat konkretnego gabinetu. Warto też sprawdzić, czy osoby w nim pracujące posiadają odpowiednie certyfikaty. Większość z tych informacji możesz uzyskać bezpośrednio na stronach internetowych poszczególnych salonów. Wystarczy, że w wyszukiwarkę internetową wpiszesz hasło “kosmetyczka Kraków” i porównasz wyświetlone oferty – oczywiście jeżeli jesteś mieszkanką małopolski.


5 thoughts on “Mezoterapia igłowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>