Gdzie w Kielcach można przedłużyć rzęsy?

Przedłużanie rzęs to skuteczny sposób na bardziej wyraziste i pociągające spojrzenie. Niemal każda kobieta pragnie mieć oczy niczym aktorki występujące w amerykańskich filmach o miłości. Niestety spora grupa pań nie może pochwalić się bujnymi rzęsami. Co wówczas robić?

Rozwiązania są dwa – codzienne używanie tuszu do rzęs lub zabieg przedłużania rzęs. Pierwsze wyjście stosuje przeważająca liczba kobiet. W tym momencie na rynku jest bardzo duży wybór tuszy do rzęs. Jedne pogrubiają, inne wydłużają a jeszcze inne podkręcają rzęsy (https://pl.wikipedia.org/wiki/Rz%C4%99sa_(anatomia)). Stosowanie tuszu ma jednak szereg wad, zwłaszcza w naszym klimacie. Podczas opadów atmosferycznych kosmetyk ten lubi się rozmazać, co nie wygląda zbyt estetycznie. Ponadto, znalezienie odpowiedniej maskary, która dobrze się rozprowadza, a po jej nałożeniu na rzęsach nie zostają niewielkie grudki również nie jest proste. Doskonałym rozwiązaniem wydaje się więc wizyta u kosmetyczki w Kielcach i zabieg przedłużania rzęs. Niemal każdy gabinet kosmetyczny znajdujący się w Kielcach ma w swojej ofercie kilka propozycji wydłużania i zagęszczania rzęs. Jedną z najpopularniejszych metod na powabne spojrzenie jest obecnie wydłużanie rzęs metodą 1:1. Jak znaleźć odpowiednią kosmetyczną? Sposoby na to są co najmniej dwa – warto popytać wśród koleżanek o salon godny polecenia lub znaleźć gabinet kosmetyczny w internecie – wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać hasło “kosmetyczka Kielce” a otrzymamy między innymi: https://swiaturody.com/kielce,kosmetyczka,9.html.

Na czym polega i czy jest to zabieg bezpieczny? Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na doklejeniu do prawdziwej rzęsy jej syntetycznego odpowiednika, dzięki czemu można optycznie powiększyć oko a także delikatnie zmodyfikować jego kształt. Dzięki temu zabiegowi zyskuje się nie tylko piękny wygląd okolic oczu ale również można zaoszczędzić sporo czasu na codziennym makijażu. Jedyną wadą przedłużania rzęs metodą 1:1 jest chyba to, że nie jest to zabieg jednorazowy. Rzęsy, podobnie jak pozostałe owłosienie na ciele, mają swój cykl życiowy i po jego zakończeniu wypadają, a wraz z nimi wypadają również rzęsy syntetyczne. W zależności od tego jak szybko rzęsy wypadają, zabieg należy powtarzać co kilka tygodni. Aby mieć pewność, że podczas przedłużania rzęs zostanie osiągnięty pożądany efekt warto umówić się na zabieg do renomowanego gabinetu kosmetycznego w Kielcach cieszącego się dobrą opinią.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>