Endermologia – sposób na bezinwazyjne pozbycie się cellulitu

Cellulit: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cellulit –  to jedno z najczęstszych słów padających z ust kobiet w odpowiedzi na pytanie, co w swoim ciele chciałyby poprawić. Nic dziwnego, w końcu istnieje tak wiele czynników stymulujących pojawienie się cellulitu – od niewłaściwych nawyków żywieniowych, noszenia za ciasnych ubrań, nałogowego palenia papierosów, po prowadzenie siedzącego trybu życia i problemy z krążeniem. Miałoby się nadzieję, że w takiej sytuacji sprawdzi się powiedzenie „łatwo przyszło, łatwo poszło”… Niestety, gdy nieznośna skórka pomarańczowa zagości na naszym ciele, uparcie będzie chciała zostać z nami na dłużej.

Jak z nią walczyć?

Pomocne mogą okazać się powszechnie dostępne na rynku kremy antycellulitowe czy kuracje wyszczuplające, jednak na pojawienie się pierwszych efektów trzeba będzie trochę poczekać… Widoczna poprawa kondycji skóry po miesiącach wyrzeczeń i znacznych nakładach finansowych zainwestowanych w środki o działaniu antycellulitowym – czy tak musi wyglądać rzeczywistość każdej kobiety? Nie, tą walkę można zwyciężyć w szybszy i łatwiejszy sposób. Wystarczy zdecydować się na wykonanie w salonie kosmetycznym zabiegu o nazwie endermologia – szczegóły: https://swiaturody.com/gdansk,kosmetyczka,9.html.

Jak działa zabieg endermologii?

Metoda ta polega na poddaniu kończyn działaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek umieszczonych we wnętrzu głowicy, wywołujących efekt odpowiadający naciskowi, jakiemu poddane zostałoby ciało w trakcie profesjonalnego masażu. Do osiągnięcia intensywniejszych efektów masażu przyczynia się tu fakt, że rolki obracają się zarówno względem siebie, jak i własnej osi. Podciśnienie powstałe podczas zabiegu może być z kolei regulowane przez osobę przeprowadzającą zabieg, dzięki czemu kuracja ta jest nie tylko skuteczna, ale i bezbolesna. Co więcej, decydując się na skorzystanie z tej metody uzyskuje się wiele dodatkowych korzyści, jak spłycenie istniejących blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry czy modelowanie sylwetki.

Kiedy można zaobserwować pierwsze efekty zabiegu?

Pozytywne efekty poddania się endermologii są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania lepszej i trwalszej redukcji cellulitu zaleca się przeprowadzenie serii dziesięciu 30 minutowych masaży w tygodniowych odstępach czasu. Chcesz znaleźć w swoim mieście salon kosmetyczny oferujący ten zabieg? Nic prostszego. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę internetową, na przykład sformułowanie „kosmetyczka Gdańsk”, a na pewno uzyskasz dane teleadresowe odpowiedniego gabinetu kosmetycznego.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>